Zaangażowanie w grunty Ohio State Buckeyes szerokiego odbiornika ESPN nr 4 Brandon Inniss

Ohio State zapewnił sobie dwa zobowiązania do szerokiego odbiornika ESPN 300 w ciągu tylu dni, kiedy Brandon Inniss ogłosił we wtorek swoje zobowiązanie do Buckeyes.

Inniss jest kandydatem na 25 miejsce w klasyfikacji generalnej i odbiorcą na 4 miejscu, a swoją decyzję podjął zaledwie dzień po tym, jak Carnell Tate, debiutant z 134 miejsca w klasyfikacji generalnej, związał się ze stanem z Ohio. Inniss to 6-metrowy, 190-funtowy kandydat z American Heritage High School w Plantation na Florydzie.

Niedawno opublikował listę czołowych Alabamy, LSU, Miami, Ohio, Texas A&M i USC, ale wybrał Buckeyes, dając programowi osiem zobowiązań ESPN 300, z których sześć to ofensywni gracze.

Inniss i Tate kontynuują doskonałą passę rekrutacji odbiorników dla trenera Ryana Daya i trenera odbiorników szerokopasmowych Briana Hartline’a. Podpisali trzy odbiorniki ESPN 300 w klasie 2022 z Calebem Burtonem, Kyion Grayes i Kojo Antwi oraz trzy w 2021 z Emeka Egbuka, Jayden Ballard oraz Marvin Harrison Jr..

W sumie stan Ohio dodał 12 odbiorników ESPN 300 od klasy 2020, a program wyłania się z roku, w którym Garrett Wilson oraz Chris Olave zostały wybrane kolejno na nr 10 i 11 ogółem.

Ten rozkaz, idący jeden po drugim, miał wpływ na to, jak Tate i Inniss postanowili ogłosić swoje zaręczyny, po czym obaj sami przejęli władzę. Z ukłonem w stronę Wilsona i Olave’a, Tate i Inniss mają nadzieję na powtórzenie sukcesu w college’u i dotarcie do NFL.

Leave a Comment