Żona oszołomiona tym, że mąż jest kobietą po miesiącach seksu

Indonezyjka jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, że jej mąż w wieku 10 miesięcy jest w rzeczywistości kobietą – pomimo tego, że „często uprawiały seks”.

22-letnia żona – zidentyfikowana tylko jako NA – złożyła teraz oskarżenie przeciwko swojemu byłemu mężowi o oszustwo.

„Wciąż się boję. Trzęsę się, kiedy wychodzę” – powiedziała porzucona panna młoda w raporcie w lokalnej gazecie. Nowości ze stoiska.

Według strony internetowej NA po raz pierwszy spotkał swoją żonę – która występowała pod imieniem Ahnaf Arrafif – w aplikacji randkowej Tantan w zeszłym roku.

Arrafif twierdził, że jest lekarzem przeszkolonym w Nowym Jorku i obaj szybko się dogadali.

Para spotkała się osobiście w maju 2021 roku, po tym, jak Arrafif udał się do rodzinnego miasta NA, Jambi. Arrafif oświadczył się wkrótce potem i pobrali się w lipcu.

Erayani Arrafif (na zdjęciu) został podobno oskarżony o oszustwo w Indonezji po tym, jak udawał mężczyznę i nakłaniał do małżeństwa kobietę zidentyfikowaną jako NA. Para była małżeństwem przez 10 miesięcy, zanim wyszła na jaw prawda o płci Arrafif.
Tribun-video.com

NA przyznała się do intymności ze swoim małżonkiem podczas ich małżeństwa, mówiąc, że wierzyła, że ​​uprawiali seks penetrujący.

Przyznała jednak, że powiedziano jej, aby „nie patrzyła bezpośrednio na genitalia Arrafifa” i że jej „oczy były zasłonięte chustą”, gdy tylko zaczęło parować.

NA twierdziło również, że Arrafif rozbierał się tylko przy zgaszonych światłach, więc seks odbywał się „w stanie zaciemnienia”. Suara.com raporty.

Arrafif twierdził, że jest człowiekiem o imieniu Ahnaf Arrafif. Sparowali się z NA w aplikacji randkowej przed spotkaniem w maju 2021 roku. Pobrali się dwa miesiące później.
Tribun-video.com
Arrafif rzekomo zmusił NA do seksu przy zgaszonych światłach. Pannie młodej kazano również zawiązywać oczy, ilekroć para zbliżała się do siebie.
Tribun-video.com

Podczas gdy matka NA była podobno oczarowana przez Arrafifa przed ślubem, szybko nabrała podejrzeń, gdy okazało się, że nie ma pracy.

Arrafif wprowadził się do NA i jego matki i wkrótce zaczął prosić o pieniądze. W ciągu następnych kilku miesięcy mama zażywająca NA była coraz bardziej przekonana, że ​​jej „zięć” jest oszustem. Zaczęła również wątpić, że Arrafif jest mężczyzną i próbowała uzyskać tożsamość.

W kwietniu zeszłego roku w końcu skonfrontowała się z Arrafifem i kazała mu się rozebrać. W tym czasie Arrafif rzekomo przyznał się do bycia kobietą, która w rzeczywistości nazywała się Erayani Arrafif.

Arrafif jest widoczny na zdjęciu opublikowanym przez media w Indonezji.  Sprawa spotkała się z szerokim zainteresowaniem w regionie.
Arrafif jest widziany z NA na zdjęciu opublikowanym przez media w Indonezji. Sprawa spotkała się z szerokim zainteresowaniem w regionie.
Tribun-video.com

NA i jego matka skontaktowali się z policją, a Arrafif został podobno oskarżony o oszustwo.

Oszust przyznał się glinom, że oszukali NA, by pomyślała, że ​​uprawia seks penetrujący palcami.

Obecnie nie jest jasne, czy Arrafifowi grozi kara więzienia, jeśli zostanie skazany za oszustwo. Termin rozprawy nie został jeszcze ogłoszony.

Leave a Comment