Zwiastun They/Them – Kevin Bacon w Summer Camp Slasher

Kevin BaconOwen Whistler mówi obozowiczom, że jego letni obóz jest bezpieczną przestrzenią dla wszystkich w zupełnie nowym zwiastunie filmu Peacock Original Film oni oni. Ale pęknięcia są już widoczne, a niesamowite obrazy marionetek brzuchomówców i zamaskowanego zabójcy wskazują, że ci obozowicze nie będą się dobrze bawić.

oni oniwymawiane „They-slash-Them”, to slasherowy horror, którego akcja rozgrywa się w obozie konwersji LGBTQIA +, wyprodukowany, napisany i wyreżyserowany przez John Logan („Grosz straszny”).

W filmie „Kilka queerowych i transseksualnych obozowiczów dołącza do Whistler na tydzień programów, które mają „pomóc im znaleźć nowe poczucie wolności”. Ponieważ metody obozowe stają się coraz bardziej destabilizujące psychicznie, obozowicze muszą współpracować, aby się chronić. Kiedy tajemniczy zabójca zaczyna brać ofiary, sprawy stają się jeszcze bardziej niebezpieczne.

Slasher zadebiutuje w Peacock w dniu piątek 5 sierpnia.

Obejrzyj pierwszy oni oni przyczepa poniżej.

oni oni kiełkowały we mnie przez całe życie. Odkąd pamiętam uwielbiałem horrory, myślę, że dlatego, że potwory reprezentują „innego”, a jako gej-dziecko czułem silne poczucie pokrewieństwa z tymi postaciami, które były inne, poza granicami lub poza granicami ”, powiedział scenarzysta i reżyser, John Logan. Kiedy ludzie opuszczają film, mam nadzieję, że pamiętają niesamowitą miłość, jaką te dzieci mają do siebie i jak ta miłość powinna być chroniona i celebrowana.

W obsadzie znalazły się:

  • Kevin Bacon (on/ona) gra Owen Whistler, dyrektor obozu konwersji, który prowadzi obóz Whistler wraz z kilkoma doradcami, w tym jego żoną Corą.
  • Anna Chlumski (ona gra Pedałlekarz obozowy i nowy pracownik.
  • Carrie Preston (ona gra Cora Whistlerlicencjonowany terapeuta prowadzący sesje terapii obozowej oraz żona dyrektora obozu Owena Whistlera.
  • Theo Germaine (oni oni) pokoje Jooraztranspłciowa, niebinarna obozowiczka o pochodzeniu religijnym, która zawarła z rodzicami umowę o legalnej emancypacji, jeśli umawianie się z Whistlerem „nie wyjdzie”.
  • Te garbniki (ona gra Aleksandratranspłciową kobietę, której rodzice grozili, że wyrzucą ją z domu, jeśli nie pójdzie na obóz.
  • Austin crute (on/ona) gra Tobywesoły obozowicz, który wynegocjował z rodzicami wycieczkę do Nowego Jorku w zamian za tydzień w Whistler Camp.
  • Monique Kim (ona gra Przetacznikbiseksualna obozowiczka, która chce przestać walczyć o to, kim naprawdę jest.
  • Anna Lore (ona gra Kimlesbijka w zamkniętym obozowiczu, która stawia na znakomicie zaprojektowaną fasadę dla swojej rodziny i przyjaciół, zakładając, że kiedy się dopasuje, w końcu będzie kochana.
  • gotować cooper (on/ona) gra stusportowiec, który tęskni za stypendium pływackim i dołączeniem do bractwa ojca – rzeczy, o których myśli, że nie może osiągnąć, jeśli otwarcie mówi o byciu gejem.
  • Darwina Fabro (on/ona) gra Gabrielawrażliwy homoseksualny obozowicz, zmęczony uporczywym wyzywaniem i zastraszaniem, którego znosił przez całe życie.

Scott Turner Schofield (Euforia; Rzemiosło: Dziedzictwo), Howie Young (Misja: Niemożliwe III, uderz i uciekaj), oraz Jon Romano (Podpalacz (2022), Zemsta) pełnią również rolę producentów wykonawczych. Jason Blum (wyjść, Niewidzialny mężczyzna) oraz Michael Aguilar (okropny pens, Żartować) są producentami.

ONI / ONI – Na zdjęciu: – (Zdjęcie: Josh Stringer / Blumhouse)

Leave a Comment